KARDiVAR

KARDiVAR je přístroj , který měří variabilitu srdečního rytmu. To jak je srdeční rytmus řízený, dává odpověď na celou škálu informací o vnitřním prostředí organismu.

Klientovi je nejdříve změřeno klasické EKG (vsedě), elektrody se přikládají na horní a dolní končetiny. Měření trvá cca 5 minut. Poté jsou hodnoty EKG změřené na přístroji KARDiVAR převedeny do grafu, ze kterého se vychází při samotné konzultaci. Konzultace je většinou na 15 - 20 minut, aby klient získal veškeré informace, které vyplynou z měření – a nejdůležitější doporučení, jak má postupovat a čeho se má vyvarovat.

 

K čemu je to dobré?

Toto vyšetření přístrojem KARDiVAR je zcela unikátní formou prevence:

 • kardivarpokud klient trpí chronickým onemocněním, je možné si ověřit, jak moc musí organizmus „bojovat“, aby udržel normální a funkční prostředí
 • pokud je klient často unavený, ověříme, zda je organizmus vůbec schopen energii tvořit
 • zdravý člověk si může ověřit, jak zvládá stávající stresové situace a jak se umí jeho tělo adaptovat na zvýšenou zátěž
 • Pokud klient plánuje úpravu váhy, ověříme si, jestli bude funkční tukový metabolizmus
 • pokud klient sportuje, můžeme ověřit, zda není přetěžován příliš vysokými dávkami tréninku
 • pokud klient trpí alergií, můžeme ověřit, zda je to způsobeno sníženou funkcí nadledvinek (což se dá řešit doporučením vhodného preparátu)
 • je-li klient vystavován dlouhodobému chronickému zatížení (negativní stres, vysoká fyzická zátěž) ověříme, zda není organizmus vyčerpán, což vede ke spuštění celé řady onemocnění a selhávání

Měření přístrojem KARDiVAR a následná navrhovaná doporučení mohou významně zlepšit zdravotní stav při různých chronických nemocech, jako jsou onemocnění kardiovaskulární, diabetu II. typu, degenerativních procesů kloubů a páteře, Parkinsonovy a Alzheimrovy choroby, šedého zákalu, glaukomu apod. - tedy nemoci spojené s procesy stárnutí nebo na procesy stárnutí navazující. Může být účelně využíváno pro kontrolu účinnosti léčby pacienta při různých diagnózách.

 

PŘÍSTROJ KARDiVAR JE CERTIFIKOVÁN MINISTERSTVEM ZDRAVOTNICTVÍ

Výzkum v této oblasti probíhá již několik desetiletí. Metoda měření přístrojem KARDiVAR byla ověřena na velkém množství pacientů. Stále přibývá spokojených pacientů, kterým se významně napomáhá řešit jejich zdravotní problém či stav psychiky. MUDr. Michael Kučera provedl klinickou studii v oblasti mitochondriální (buněčné) medicíny a získal za tuto práci i mezinárodní ocenění již v roce 2000 IMMA – PRICE.

Mitochondriální medicína se stává součástí medicíny v mnoha zemích, především    v USA, Evropě zejména Rakousku, Německu, Švýcarsku, Anglii.

Tento nový obor – také nazýván -„MEDICÍNA PROTI STÁRNUTÍ“ se celosvětově stává centrem zájmu i oblastí mnoha výzkumů v medicíně.

KARDiVAR je důležitou součástí pro svoji rychlou možnost sledovat účinnost zvolené léčby.

 • KARDiVAR ukáže úroveň stresu a jeho vliv na organismus
 • KARDiVAR ukáže stav nervového systému
 • KARDiVAR ukáže stav oběhového systému a srdce
 • KARDiVAR ukáže stav opotřebování buněk organismu
 • KARDiVAR ukáže stav regeneračních schopností organismu
 • KARDiVAR ukáže stav imunity
 • KARDiVAR ukáže úroveň energie (ATP) a její rezervy
 • KARDiVAR ukáže stav hormonálního systému
 • KARDiVAR ukáže stav psychiky
 • KARDiVAR ukáže celkovou výkonnost organismu
 • KARDiVARem měříme odchylky v adaptačně regulačních mechanismech ANS
 • KARDiVARem kvantifikujeme rizika nebezpečná pro rozvoj různých nemocí
 • KARDiVARem objektivizujeme a kvantifikujeme rizika, která jsou jiným způsobem neměřitelná
 • KARDiVARem můžeme včas zasáhnout a snížit již existující rizika
 • KARDiVARem nabízíme klientovi, aby se mohl sám rozhodnout o způsobu léčby
 • KARDiVARem sledujeme účinnost určené léčby

KARDiVAR komplexně vyhodnotí stav autonomního nervového systému ANS (spolupráce sympatiku a parasympatiku), stav fyzické kondice, index stresu, index aktivity regulačního systému (rozpětí od zdravého organismu až po stav selhávajícího organismu), stav srdce, výkonnost plic, výkonnost kardiovaskulárního systému (vazomotorika, napětí a průchodnost cév, srdeční tlak, kapilární prokrvení), výkonnost hormonálního systému (hypotalamus, hypofýza, nadledvinky), celkovou výkonnost organismu (ovlivňuje stres a rovnováha sympatiku a parasympatiku).

Vypovídá o zdravotním stavu a všech dalších rizicích, které nás ohrožují nejen z hlediska současného, ale i z hlediska dlouhodobého – tzv. genetických predispozic – co nám hrozí v budoucnosti. Znalost těchto adaptačních mechanismů organismu je velmi důležitá pro každého. Především v oblastech, ve kterých jsou lidé vystaveni nadměrnému stresu a velké fyzické zátěži. Řídící pracovníci, lékaři, letci, manažeři, sportovci, atd.

KARDiVAR je tedy vhodný pro všechny lékařské specializace. Význam tohoto vyšetření přístrojem KARDiVAR je tak enormní, že do 10 let by se toto vyšetření přístrojem KARDiVAR mělo stát součástí vyšetření každého lékaře - závěr Mezinárodní zdravotní federace. KARDiVAR by měli mít ve své ordinaci tedy všichni lékaři. Odhalilo by se předem mnohá selhání systémů.

MUDr. Michael KUČERA je spolutvůrcem přístroje KARDiVAR. Je členem mnoha výzkumných týmů v celé Evropě i v USA. Dále se podílí na dalších výzkumech v oblasti „BIOREGULAČNÍ MEDICÍNY“. Přednáší o metodě na řadě vysokých škol v zahraničí. Více se můžete také dočíst na www.drkucera.eu

 

OBJEDNEJTE SE NA NEJBLIŽŠÍ MĚŘENÍ PŘÍSTROJEM KARDiVAR V NAŠEM STUDIU:

Telefonicky: 731 479 301

e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Můžete tak předejít mnoha zdravotním komplikacím a nemocem a uzdravit se.

Vyšetření přístrojem Kardivar můžeme zajistit pro celé firmy, či skupiny na den dle Vašeho přání.

Můžete koupit svým blízkým, manželovi, rodičům nebo i přátelům Dárkový poukaz na toto skvělé preventivní vyšetření přístrojem KARDiVAR.

Vše je ve Vašich rukou…

Přijímáme poukazy

Za naše služby můžete zaplatit poukazy.

Přijímáme tyto poukazy:

sodexo   ticket

             unisek

AKCE

Bezbolestná liposukce nyní v akci!!!

kavitace 1

Ošetření jen za 790 Kč.

Dárkový poukaz

Na přání zakazníků vystavujeme i dárkové poukazy.

Možnost specifikace konkrétní procedury nebo výběr procedury dle vlastního výběru obdarovaného.

poukazka