Klasická masáž

img 1Klasická masáž má stále svoje nezastupitelné místo mezi mnoha námi nabízenými metodami.

Klasická (ruční) masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. Je oceňována nejen při bolestech v oblasti páteře, ale působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů i nervové soustavy. Pomáhá nejen při odstraňování již vzniklých obtíží, ale její využití by mělo být zejména v oblasti prevence těmto nepříjemným a často i velice bolestivým stavům.

Masáž se provádí s přiměřenou intenzitou, s ohledem k potřebám zákazníka a možností zaměřit se na problematické partie. Velmi častá je částečná masáž konkrétních partií, které vyžadují péči – nejčastěji záda a šíje (bolesti zad a krční páteře jsou v současné době asi nejčastější ze všech pohybových obtíží). Samostatně se samozřejmě masírují i další části těla – ruce, nohy, hýždě, hrudník, břicho.

Je vhodná i při rekonvalescenci po úrazech. Důležitou roli hraje i při formování postavy, při masáži dochází k důkladnému prokrvení podkožního vaziva a tím i urychlenému spalování tuku.

Přijímáme poukazy

Za naše služby můžete zaplatit poukazy.

Přijímáme tyto poukazy:

sodexo   ticket

             unisek

AKCE

Bezbolestná liposukce nyní v akci!!!

kavitace 1

Ošetření jen za 790 Kč.

Dárkový poukaz

Na přání zakazníků vystavujeme i dárkové poukazy.

Možnost specifikace konkrétní procedury nebo výběr procedury dle vlastního výběru obdarovaného.

poukazka