Vosková depilace

Tuto nejrozšířenější metodu odstraňování chloupků, častěji běžně nazývanou jako vosková depilace. Oproti jiným formám depila ce a epilace má dloutrvající efekt.

epilace


Co k voskové depilaci používáme

Používáme vosky nejvyšší kvality s protizánětlivým a zklidňujícím účinkem či s povrchově znecitlivující složkou. Po zákroku následuje důkladné protizánětlivé ošetření pokožky. Po depilaci voskem byste se na 24 hodin měli vyvarovat chlorované bazénové vodě, slunění a dopřát pokožce především zklidnění.


Kde lze voskem depilovat

U žen nejčastěji v obličeji, na rukách, nohách, hýždích, v tříslech, u mužů záda, nohy.


Minimální délka chloupků

Pro opravdu efektivní voskovou depilaci je třeba, aby délka chloupků dosahovala alespoň 4 mm. Jinak se na pásky nemusejí všechny zachytit.

 

Jak dlouho zůstane pokožka hladká

Podle typu pleti od jednoho měsíce do šesti týdnů.


Výhody oproti depilátoru

Největší předností je rychlost s jakou se chloupků zbavíte, oproti několikaminutovému vytrhávání epilátorem je vosková metoda v řádu sekund nepoměrně méně bolestivá.

 

 

skeyndor

SKEYNDOR je značkou profesionální kosmetiky, která v roce 2015 oslavila 49 let od svého vzniku. Zákazníkům nabízí více než 20 produktových řad, které pokrývají každý aspekt estetické péče o pokožku. Díky tomu se SKEYNDOR stal jednou z vedoucích firem na současném trhu. Jedná se o španělskou kosmetickou značku, která je známá po celém světě a je specialistou v oboru anti-age péče o pleť, díky skvělému týmu vědců, laboratornímu výzkumu a dlouholetým zkušenostem. Kosmetické řady SKEYNDOR dnes používá více než 15 000 profesionálů po celém světě, od Kanady až po Nový Zéland.

Přijímáme poukazy

Za naše služby můžete zaplatit poukazy.

Přijímáme tyto poukazy:

sodexo   ticket

             unisek

AKCE

Bezbolestná liposukce nyní v akci!!!

kavitace 1

Ošetření jen za 790 Kč.

Dárkový poukaz

Na přání zakazníků vystavujeme i dárkové poukazy.

Možnost specifikace konkrétní procedury nebo výběr procedury dle vlastního výběru obdarovaného.

poukazka