Trvalá na řasy

trvala rasy 1Trvalá na řasy Thuya napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Trvalá na řasy je určena všem ženám a dívkám. Hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné.

Natočené řasy nám ušetří čas ráno před odchodem do práce. I bez použití řasenky jsou řasy upravené a výrazné.

 

 

 

 Trvalou na řasy získáte:

  • opticky zvětšené a rozjasněné oči
  • vyniknou i krátké a řídké řasy
  • zvýrazněnou linii řas
  • dlouhé a rovné řasy jsou krásně natočené a vytvoří půvabný vějíř

 

Trvalá na řasy je samostatný úkon, který zabere i s následným barvením řas 90min.

 

trvala rasy 2Trvalá na řasy se provádí pomocí miniaturních natáček, které se přilepí na horní víčko a na ně se potom řasy natočí. Postup je obdobný jako u trvalé – trvalá v podobě gelu a ustalovače. Přípravky jsou speciálně pro použití v okolí očí, takže nehrozí ani žádné nebezpečí, pokud se přípravek nedopatřením dostane do oka. Po určité době působení a po sundání natáček jsou řasy krásně natočené.

 

 

 

 

trvala rasy 3Tato trvalá řasy neničí. Je však dobré se o ně starat, a to nejen po aplikace trvalé. Je nutné odličovat olejíčkem, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i citlivému očnímu okolí. Řasy by se neměly silně mnout, a to ani v případě, že na nich není trvalá, protože se tím lámou.

 

 

 

Jak dlouho trvalá na řasy vydrží? U řas a obočí je růst pomalejší než u klasického vlasu. Řasy vyrostou v průměru 5 až 10 mm během 2 až 3 měsíců a životnost řasy je asi 2 až 3 měsíce, přičemž se řasy vyměňují průběžně. Proto trvalá vydrží také 2 až 3 měsíce a je možno ji bez poškození a problémů znovu aplikovat.

 

trvala rasy 4         trvala rasy 5         trvala rasy 6

 

Naše studio provádí tuto službu již osm let a máme s ní ty nejlepší zkušenosti. Zákaznice se k nám pravidelně vracejí. V rámci trvalé na řasy provádíme barvení řas zdarma.

 

Přijímáme poukazy

Za naše služby můžete zaplatit poukazy.

Přijímáme tyto poukazy:

sodexo   ticket

             unisek

AKCE

Bezbolestná liposukce nyní v akci!!!

kavitace 1

Ošetření jen za 790 Kč.

Dárkový poukaz

Na přání zakazníků vystavujeme i dárkové poukazy.

Možnost specifikace konkrétní procedury nebo výběr procedury dle vlastního výběru obdarovaného.

poukazka