O nás

INFORMOVANÝ SOUHLAS KLIENTA LASEROVÁ LIPOLÝZA

(laserová lipolýza a Thermal Body Contour)

INSTRUKCE

Toto je informovaný souhlas, který byl připraven pro pomoc informovat Vás o věcech týkajících se ošetření, jejích rizik a alternativním ošetření na přístroji Prime Contour.

Je důležité, aby jste vše přečetli pozorně a kompletně. Prosím, podepište každou stranu indikací, kterou jste přečetli a podepište souhlas s procedurou doporučenou odborníkem.

INFORMACE K OŠETŘENÍ

GeLipo Laser - LLLT ( Low Level Laser Therapy) využívá účinku nízko-úrovňového laseru, nazývaného také studený laser.

V klinických studiích bylo prokázáno, že nízko-úrovňový laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou emulgovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk (triglyceridy a mastné kyseliny) pak prochází přes obal tukové buňky do intersticiální vrstvy ( tzv. mezibuněčného prostoru). Z tohoto prostoru pak tuk odchází do lymfatického systému, odkud je poté vyloučen z těla.

Biochemický efekt nízko-úrovňového laseru emulguje tuk uvnitř buněk, účinkuje na bi-lipidovou membránu v tukové buňce a utváří v ní průchodové póry. Póry buňku nepoškozují, slouží k odvodu tukových složek z buňky. Utváření průchodových pórů je výsledkem série druhotných reakcí, jež mají svůj původ v mitochondriích.

Laserová neinvazivní lipolýza tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, ale jen zmenší jejich objem. Fotografie představují jeden z vědeckých důkazů působení a pozitivního vlivu laseru na tukové buňky.

Jak již bylo řečeno, tato metoda LLLT spočívá v jeho schopnosti uvolňovat triglyceridy z cílových tukových buněk.Tento proces je tělu přirozený a představuje pro organismus maximálně šetrnou až téměř přírodní možnost jak se zbavit přebytečného tuku. Během ošetření nebudete cítit horko ani žádné jiné nepříjemné pocity.

Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40-60 g tuku, což představuje 1600-2100 kilojaulů.

Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do mezibuněčného prostoru a dále pak do lymfatického systému. Přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do lymfatického systému, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla pryč. Tento proces je okamžitý, proto je třeba doržovat doporučený pitný režim! Laserová neinvazivní lipolýza tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, ale jen zmenší jejich objem.

Tuk ve formě triglyceridů je vypuštěn do tkáňového moku mezi buňkami, které jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných mastných kyselin. Ve vodě rozpustný glycerol je absorbován oběhovým systémem a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné mastné kyseliny jsou transportovány do jater, kde jsou zpracovány jako jiné mastné kyseliny – včetně kyselin z jídla.

Před ošetřením se nesmí jíst nadměrně mastné a těžce stravitelné potraviny cca 4 hodiny a pít slazené a sycené nápoje. Během 2-4 týdnů, kdy probíhá ošetření, můžete pokračovat v běžné činnosti tj. chodit do zaměstnání, sportovat. Důležité však je pravidelně do organismu doplňovat tekutiny. Nutné je denně vypít alespoň 3,5 až 4 litry vody. Jíst zdravou, pestrou a vyváženou stravu. Pravidelně cvičit alespoň 30 minut denně (stačí rychlá chůze). Po celou dobu programu ošetření GeLipo laserem se nedoporučuje konzumace nápojů s kofeinem a alkoholem. Alkohol a kofein mohou negativně ovlivňovat lymfatický systém při odstraňování tuků a následný metabolismus tuků v organismu, čímž mohou snížit výsledky programu ošetření GeLipo laserem.

Během procedury a sedmi dní po ní není možné absolvovat jinou proceduru zaměřenou na zeštíhlení bez předchozí konzultace s ošetřující terapeutkou!

INDIKACE

 • viditelně redukuje celulitidu
 • rychlá redukce tukových buněk
 • cílené tvarování postavy a zmenšení objemu ošetřované partie
 • stimulace lymfatického systému a urychlení oběhu lymfy
 • podporuje přirozené metabolické procesy v podkoží
 • zpevňuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku
 • KONTRAINDIKACE
 • Přístroj GeLipo laser, Pneuven Relax Thermal Body Contour, vibrační plošina by se neměly používat v následujících případech:
 • těhotenství, kojení, při menstruaci ošetření břicha
 • srdeční problémy, u pacientů s elektrickými pomůckami (jako jsou kardiostimulátory)
 • hematologické problémy (chudokrevnost, leukocytóza...),
 • kožní infekce, mykóza, atopický ekzém
 • psychická nebo psychosomatická choroba
 • jaterní nebo ledvinová nedostatečnost
 • diabetes,epilepsie, tuberkulóza
 • zvýšená činnost /hyperfunkce / štítné žlázy
 • vysoký krevní tlak
 • křečové žíly
 • užívání léků na ředění krve

Upozornění:

Tento seznam není vyčerpávající a během konzultace mohou vyjít najevo i jiné faktory.

PŘÍPADNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY:

Po ošetření se může dostavit pocit mírného pálení, které lze tlumit chladícími polštářky nebo nanést aloe. Působením diodového laseru může pokožka lehce zarudnout, zčervenat. Toto obvykle vymizí během 2- 48 hodin. Případný puchýřek nepropichujte!Citlivá, jemnější kůže může lehce svědit, netřete, neškrábejte ji prosím.

VÝSLEDKY

Rozumím, že klinické výsledky ošetření se mohou lišit podle různé struktury tkáně, aplikované oblasti, věku, metabolismu a změnách v hormonech. Rozumím vlivu těchto faktorů na úspěch kavitační procedury a možnosti potřeby více procedur pro eliminaci či redukci množství tukové tkáně ošetřeného místa. Také rozumím tomu, že většina pacientů má excelentní výsledky, i když je každý pacient jiný a není zde žádná záruka úspěchu nebo trvalého úspěchu. Rozumím také tomu, že výsledky procedury mohou být zlepšeny vhodnou dietou a zvýšenou fyzickou aktivitou.

DLOUHODOBÉ-EFEKTY

Rozumím tomu, že následné alternace na tělesných konturách způsobených stárnutím, ztracením

nebo nabrání váhy, těhotenstvím nebo jinými stavy nejsou způsobené kavitační procedurou.

SOUHLAS

Souhlasím s tím, že po dobu probíhající procedury a 12 měsíců po ukončení procedury, bude Studio NIKÉ Křižná 49/1 757 01 Valašské Meziříčí, jakožto poskytovatel péče, uchovávat následující osobní data z důvodů vyhodnocení úspěšnosti procedury.

Uchovávaná data: jméno, příjmení, datum narození, bydliště, telefon, e-mail. Souhlasím též s případnou provedenou fotodokumentací a měřením v průběhu procedur, které v žádném případě nepovedou k identifikaci pacienta (foto bez obličeje). Osobní údaje ani fotky nebudou poskytnuty třetím osobám.

Četl(a) jsem a rozumím tomuto prohlášení a všechny moje otázky byly položeny a odpovězeny k mé spokojenosti.

Potvrzuji svým podpisem, že všechny odpovědi v dotazníku jsou pravdivé a že terapii podstupuji na vlastní riziko.

Zároveň potvrzuji, že na případné změny mého zdravotního stavu v průběhu procedury upozorním terapeutku.

 

Přijímáme poukazy

Za naše služby můžete zaplatit poukazy.

Přijímáme tyto poukazy:

sodexo   ticket

             unisek

AKCE

Bezbolestná liposukce nyní v akci!!!

kavitace 1

Ošetření jen za 790 Kč.

Dárkový poukaz

Na přání zakazníků vystavujeme i dárkové poukazy.

Možnost specifikace konkrétní procedury nebo výběr procedury dle vlastního výběru obdarovaného.

poukazka