Galvanická žehlička

Galvanická žehlička na vrásky, podbradek, vlasy a celulitidu

k nám přichází z Ameriky od společnosti NUSKIN. Funguje na základě galvanického proudu. Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti. Sama si zmapuje pokožku a podle typu a stavu znečištění si přidává na intenzitě. Rovněž informuje změněným akustickým signálem o místech největšího výskytu toxinů. Kromě hloubkového vyčištění pleti aktivuje štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštíhluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky, zpevňuje podbradek, zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy a vyhlazuje drobné vrásky. Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje svaly v obličeji, na krku, dekoltu a na rukou.

Při použití speciálních přípravků a výměnných nástavců redukuje celulitidu a posiluje vlasové cibulky. Ke galvanické žehličce vyvinul tým odborníků speciální polarizované gely ageLOC, které jsou nejen nosičem hloubkových komponentů na intenzivní vyčištění a hloubkové vyživení pleti, ale i na zastavení činnosti enzymu stárnutí arNOX. Před žehlením doporučujeme dostatečně se napít. Výsledek je výrazně lepší.

 

Průběh ošetření:

Na důkladně očištěnou pleť naneseme bílý (záporný - negativní) gel a na žehličce nastavíme proud na č. 1. Automaticky se nastaví 2 minuty. Žehlíme jednu polovinu obličeje. Proud v žehličce od sebe odpuzuje bílý gel, který se okamžitě dostane až do třetí vrstvy pokožky, přes škáru k bazální vrstvě, kde pomocí žehličky napomáhá k rychlejší regeneraci a štěpení buněk. Naneseme dostatek gelu, aby žehlička dobře klouzala. Galvanický proud z pokožky začne uvolňovat hloubkové nečistoty a toxiny a zprůchodňovat póry. Všechny tyto nečistoty na sebe naváže bílý polarizovaný gel, který je ve druhé fázi vytáhne ven. Ukončení času žehlička oznámí akustickým signálem (pípáním).

Bílý gel důkladně umyjeme vodou a naneseme modrý (pozitivní-kladný) gel. Na žehličce nastavíme proud na č. 2 – tj. 3 minuty na polovinu obličeje. Proud v žehličce na sebe přitahuje jako magnet BÍLÝ gel s nečistotami a toxiny a vtlačuje do pokožky modrý polarizovaný gel, který hloubkově vyživuje a intenzivně hydratuje pokožku. Žehličkou se pomocí galvanického proudu dostanete až do třetí bazální vrstvy pokožky a úplně bezbolestně do ní vpravíte „vitamínovou injekci“, která obsahuje nejen vzácné komponenty, které do pokožky dodají energii, provzdušní buňku a oživí stresovanou, unavenou mladou i stárnoucí pleť, ale i vyrovnají PH pokožky a dodají jí nezbytné vitamíny a antioxidanty. A co je nejdůležitější. Do mezibuněčného prostoru si pomocí galvanické žehličky zapravíte kromě výživných látek i patentovanou složku ageLOC, která vám na přechodnou dobu zastaví činnost nově objeveného enzymu arNOX - vnitřního urychlovače stárnutí., který nám v těle cca od 26. roku života produkuje volné radikály a tím způsobuje stárnutí

arNOX – silný generátor volných radikálů nacházející se na povrchu buněk a v těle. arNOX je enzym, který má souvislost s věkem a zřejmě přispívá ke stárnutí pokožky. Prokázalo se, že hladiny enzymu arNOX v lidském těle souvisejí se vzhledem člověka.

Po ukončení žehlení důkladně smyjeme modrý gel se zbytkovými nečistotami a zatáhneme tonikem.

Na závěr používáme originální "živý" biologicky aktivní – Natural Collagen FACE INVENTIA, naneseme na vlhkou pokožku jednu kapku a rozetřeme. Takto ošetřená pleť je provzdušněná a pročištěná, každá buňka je doslova NADOPOVANÁ. Pracuje až do rána a proto budete druhý den překvapeni, jak se výsledek včerejšího žehlení několikanásobně zlepšil.

Pokud chcete k určité příležitosti vypadat velmi dobře, doporučuji žehlení den před plánovanou akcí.

Jako nadstandard můžete po smytí modrého gelu a nanesení živého kolagenu FACE na všechny viditelné vrásky nanést zažehlovací peptidový kolagenový korektor linií Tru Face Line Corrector, vyměnit nástavec za malý oválek, nastavit č. 3 a rozžehlovat jednotlivé vrásky kolem očí, rtů, mezi obočím apod. V zrcadle sledujeme, jak se jednotlivé vrásky vytrácejí a zjemňují.

 

Zpevnění podbradku nebo paží, redukce celulitidy

používáme vlnitý nástavec spolu se zažehlovacím gelem na celulitidu a podbradek – ageLOC Body Shaping Gel. Velmi účinně lze zažehlovat rovněž „živý“ kolagen Natural Collagen BODY Inventia.

 

Posílení pokožky vlasů

hřebínkový nástavec je na posílení struktury vlasů a používá se s posilující vlasovou kůrou Nutriol Hair Fitness. Zde žehličku nastavíme na č. 5, případně lze zažehlit na aktivaci neaktivních vlasových cibulek při padání vlasů „živý“ kolagen Natural Collagen HAIR & NAILS Inventia. Lze ho používat i bez zažehlování.

Náš tip: Nezapomeňte, že cca od 25. roku se nám v těle snižuje tvorba vlastního kolagenu a od toho dne již jenom stárneme. Obnovu zvýšené produkce vlastního kolagenu aktivací fibroblastů nám zajistí PRVNÍ ŽIVÝ KOLAGEN NA SVĚTĚ čistý, přírodní, biologicky aktivní, omlazující a regenerační Natural Collagen FACE INVENTIA bez konzervantů a bez parabenů. Používá se 2x denně ráno a večer na vlhkou pokožku. Pokud máte galvanickou žehličku, byla by velká škoda ji požívat jen v době kdy se žehlíte s galvanickými gely. Můžete ji používat denně na zažehlovaní „živého“ kolagenu FACE a tím znásobit jeho účinky. Kolagen naneste na vyčištěnou a vlhkou pokožku a zažehlujte programem č. 2. Následně naneste denní nebo noční krém.

Pokud si nenajdete čas na žehlení s gely nebo zažehlování kolagenu, rozhodně nezapomeňte alespoň na kolagen. Protože jen pravidelnou péčí dosáhnete požadovaný efekt.

Přijímáme poukazy

Za naše služby můžete zaplatit poukazy.

Přijímáme tyto poukazy:

sodexo   ticket

             unisek

AKCE

Bezbolestná liposukce nyní v akci!!!

kavitace 1

Ošetření jen za 790 Kč.

Dárkový poukaz

Na přání zakazníků vystavujeme i dárkové poukazy.

Možnost specifikace konkrétní procedury nebo výběr procedury dle vlastního výběru obdarovaného.

poukazka